General klima montajı cihaz kurulumunu ve daha sonraki kullanımındaki en yararlı olabilecek evrelerin başlangıç ve en önemli ayağı konumundadır. Çünkü bu evrede yapılan yanlış çalışmalar cihazdan tam verim alamamanızı sağlar.

Montaj ekibimiz ve kurumumuz bir araya gelerek general klima montajı ve onarımı uygun fiyatlara çekmiştir. Satış sonrasında da sürekli tüketici ile iletişim halinde olan firmamız, alanında uzman çalışanları ile yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir.

Firmamızın teknisyenleri çeşitli test ve eğitimlerden geçmiş general klima montajı ekibinden oluşmaktadır. Ekibimiz İstanbul’un dört bir yanında profesyonellik çerçevesinde hizmet vermektedir.

Yanlış montaj noktaları yüzünden general klimanız hem tam verimli çalışmaz hem de güç tasarrufu yapamayıp kabarık faturalara dönüşür. Bu yüzden tedarik edeceğiniz hizmet general klima montajı uzman ekibinden olmalıdır. Boyut ve montaj noktasına göre değişen fiyatlar hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

General klima montajı ile evinizdeki huzuru yakalayacak ve mevsiminizi kendiniz ayarlayabileceksiniz. Montaj çalışmalarının dışında demontaj ( sökme ) hizmeti de veren general klima montajı uzmanları, verdikleri hizmetlerde, tamamen müşteri memnuniyetini esas almaktadır.